Avtar Sp. z o.o. Oferta handlowa Nieruchomość na sprzedaż Kontakt

Nieruchomość na sprzedaż

tel:+48 791-074-818

DOM NA SPRZEDAŻ!!!  w miejscowości Trójka, gm. Stare Miasto, pow. Konin

OFERUJEMY KAPITAŃSKI APARTAMENT jako dwulokalowy dom o podwyższonym standardzie w zabudowie wolnostojącej z możliwością zaadoptowania obszernego poddasza na użytkowe z przeznaczeniem na pokoje, gabinet, łazienkę, strych lub własny pomysł. Dojazd drogą utwardzoną. Powierzchnia każdego domu wynosi 136,8 m², w tym parter 68,4 m² oraz poddasze 68,4 m². Projekt domu z bardzo dużym salonem i aneksem kuchennym, łazienką, osobną toaletą, kotłownią i klatką schodową. Z dużego salonu można wydzielić dodatkowy pokój. Poddasze jest tak zaprojektowane, że można z niego zrobić użytkowe. Na etapie budowy domu w II kwartale wznoszenia budynku jest możliwość dokonania korekt wewnętrznych ścian działowych lub innych zmian na życzenie i według własnej aranżacji klienta. Dom usytuowany jest na działce o powierzchni 8 ar łącznie. Każdy budynek posiada własną bio-oczyszczalnię oraz studnię głębinową i wodociągowe z sieci. Ogrzewanie zaprojektowano z pompy powietrza, ale jest możliwość zastosowania innych rozwiązań grzewczych. Dodatkowo przewidziano zintegrowane ogrzewanie kominkowe z płaszczem wodnym. Przyłącze energetyczne 3 fazowe (11,5 kW).

ZAMYSŁ PROJEKTOWANEGO DOMU

Dom energooszczędny został zaprojektowany dla klientach wymagających oraz tych, którzy doceniają jakość wbudowanych materiałów i rzetelności wykonania.

Zbudowany dom będzie w nowych trendach, spełniając oczekiwania każdej rodziny szukającej domu parterowego lub z poddaszem użytkowym do wyboru. Projekt został opracowany przez zespół projektantów, którzy posiadają kwalifikacje i wieloletnie doświadczenia w branży. Zmysłowe i detaliczne przemyślenia czynią ten dom indywidualnym. Największą uwagę przywiązano do praktycznej funkcjonalności domu. Sercem tego miejsca jest otwarta przestrzeń i składa się na nią przestronny, duży salon oraz wkomponowany aneks kuchenny. Z salonu bezpośrednie wyjście na taras, z którego można uczynić loggie. W salonie zlokalizowano kominek, który idealnie sprawdzi się w chłodniejsze dni lub wypełni romantyczne chwile. Kolejną zaletą kominka jest możliwość wykorzystania go w tradycyjnym systemie ogrzewania lub zintegrować z nowymi rozwiązaniami grzewczymi. W części jadalni, gdzie salon spotyka kuchnię przewidziano duży stół, przy którym zasiądzie cała rodzina. Obszerne poddasze można zaadoptować na funkcjonalne cele. Dom jest bardzo słoneczny dzięki odpowiedniej ilości okien i drzwiom tarasowym oraz usytuowanym kierunkiem geograficznym. Dom posiada dużą łazienkę, w której znajdziemy miejsce na prysznic, jak i wannę. Atutem wnętrza jest dodatkowa osobna toaleta, która rozładuje ruch, kiedy łazienka będzie zajęta. Ten dom to funkcjonalne i przytulne 136,8 m², które pozwoli mieszkać optymalnie całej rodzinie.

TECHNOLOGIA BUDOWANEGO DOMU

Solidne ławy 600 x 500 mm, zbrojone włóknem kompozytowym całkowicie odpornym na korozję i karbonatyzacje. Ławy fundamentowe wypełniono betonem B25 W6 i dodatkowo wzmocniono włóknem rozproszonym poliprylenowym. Fundament ocieplony styropianem ekstrudowanym 120mm, a siatkę wtopiono w podwójną warstwę kleju. Podwójne warstwy izolacji przeciwwilgociowe pionowe i poziome całkowicie zabezpieczą dom przed wilgocią. Ściany nośne i działowe wzniesione z bloczka komórkowego H+H. Tynki wewnętrzne cementowo-wapienne. Posadzka górna i dolna przygotowana na równo do układania płytek lub paneli. Strop prefabrykowany sprężony wykonany w technologii płyt kanałowych zabezpieczony termoizolacyjnie. Pokrycie dachu i ściany kolankowej wykonane z blachy na rąbek stojący na podbudowie z podwójnej ogniochronnej płyty MgO klasy A1 (płyty magnezowej). Dach wykonany w konstrukcji prefabrykowanej (stalowej ocynkowanej lub drewnianej - do wyboru). Konstrukcja dachu przygotowana pod fotowoltaikę. Ocieplenie poddasza pianą poliuretanową PUR otwartokomórkową 20 cm. Komin dymny ceramiczny antystatyczny. Termoizolacja posadzki - zamiast tradycyjnego styropianu przewidziano mieszankę keramzytowo-perlitową przedzieloną warstwą izolacji PE. Elewacja ocieplenie domu oraz tynk silikonowy. Dom wyposażony w instalacje takie jak: elektryczna 3 fazowa (11,5 kW), wod-kan z podejściami do białego montażu, instalacja grzewcza c.o - ogrzewanie podłogowe, w łazience dodatkowo grzejnik, instalacja rtv, alarmowa oraz multimedia. Wraz ze stolarką okienna 3-szybową zamontowane rolety elektryczne z możliwością centralnego sterowania. Teren ogrodzony panelami oraz bramą i furtką. Chodnik i opaska wokół budynku. Na tarasie kostka lub deska – do wyboru.

Całość budynku w bardzo nowoczesnych trendach, a zastosowane i wbudowane najlepsze parametry materiałów stanowią solidne i bezpieczne wykonanie domu. Użyte materiały będziemy potwierdzać dokumentacją zdjęciowa oraz atestami. Jesteśmy firmą, która permanentnie wprowadza na rynek budownictwa nowe, praktyczne rozwiązania technologiczne, a więc zintegrowaliśmy nowe technologie z rynku i połączyliśmy z nowymi trendami, czyniąc ten projekt smart energooszczędnym domem w nowej odsłonie naszego budownictwa, co stanowi go indywidualnym i nie bez przyczyny nazwano go kapitańskim.

Lokalizacja domu w cichej spokojnej okolicy otoczonej lasem, a przy tym w bliskiej odległości od węzła autostrady - 5 km oraz galerii handlowej Ferio - 7 km.

Termin zakończenia budowy IV kwartał 2022 r. Zapewniamy możliwość rezerwacji oraz adaptację wewnątrz budynku według potrzeb klienta.

Cena w zależności od standardu przygotowania i ostatecznych ustaleniach technicznych z klientem.

Nasz ekspert finansowy całkowicie pomoże w zdobyciu finansowania - kredytu na zakup nieruchomości z szerokiego sektora bankowego.

Już wkrótce wprowadzimy na rynek innowacyjny projekt budownictwa mieszkalnego pod nazwą LuxPref w technologii prefabrykowanych segmentów i zintegrowanych naturalnych materiałaów termizolacyjnych mając wyłącznie na celu ograniczenie kosztów budowy do minimum oraz minimum kosztów ogrzewania.

Prefabrykowane segmenty ekspresowo wzniosą dom w trzy dni a zastosowane naturalne materiały keramzytowo-perlitowe termoizolacyjne uczynią dom energooszczędny.  


Avtar Sp. z o.o.
50-545 Wrocław ul.Kamienna 143/38
 
tel. (+48) 791-074-818
  
NIP 6653034591 
KRS 0000872511
REGON 387416090
 
Czynne: PN - PT od 8:00 do 16:00
 
Konto mBank: PL 54 1140 2004 0000 3702 8076 1571

Kontakt on-line

Realizujemy ekspresowo


Tagi